Du er her: 

Menighedsråd for Skive sogn

Karl Bundgaard

Olgavej 8, skive,
tlf. 97523483,
olgavej8@gmail.com  

Formand for menighedsrådet og kontaktperson

Poul Erik Staunstrup Jeppesen

Vindevej 54, Skive,
tlf. 97521176,
vindevej@os.dk

Kirkeværge

Lisbeth Luckow

Frederiksdal allé 6, Skive
tlf. 97522220, mobil 51270701  
luckow13@gmail.com

Næstformand og underskriftsberettiget
Formand for Gudstjeneste og aktivitets udvalget. 

Ida Götke

Grønningen 13, Skive,
tlf. 20480689,
ida.goetke@vest.rm.dk

Formand for valgudvalg

Lis Gregersen

Sjællandsgade 18, Skive,
tlf. 97528277,
lisgregersen@hotmail.com

Ole Dahl

Adelgade 1A,1, Skive,
tlf. 20259633,
ole.dahl.skive@gmail.com

Formand for Kirke- og ejendomsudvalget.

Morten Østergaard

Frederiksdals Allé 94, Skive,
tlf. 97521938,
mobil 40217377
Frydenlyst2@os.dk

Bente Bisgaard

Normavej 7, Skive,
tlf./mobil: 97521781/40537560,
mail: bente.bisgaard@Hotmail.com

Kasserer

Gurli Jensen

Grønningen 9, Skive,
mobil: 22921195,
mail: groeningn9@outlook.com

Lisa Henriksen

Odgaardsvej 66, Skive,
mobil: 29673858,
mail: LHEN@km.dk

Lisa Bertelsen

Petravej 33, Skive,
tlf. 97529993,
mail: paalsgaard@dadlnet.dk

Else Marie Balsby

Tolstrupvej 14, Skive,
tlf. 97531248,
mail: steensgaard@dlgtele.dk

Ove Jensen

Frederiksgade 40, Skive,
mobil: 29696239,
ove.jensen@skolekom.dk

Mads Callesen

Frederiksdal præstebolig, Frederikdal Allé 25, 7800 Skive

 Tlf. 24219909 mhc@km.dk 

træffes normalt tirsdag, onsdag, torsdag og fredag kl. 16-17.

Eller efter aftale.

Mandag fri.

Natalia Packert Andresen

Reberbanen 19, tlf. 20167533 npa@km.dk

Mandag fri

Ellers efter aftale

Jesper Hornstrup

Petravej 80, 7800 Skive

tlf. 21941749   E-mail: jeh@km.dk

Mandag fri, ellers efter aftale